HLAVNÁ STRÁNKA

     SORTIMENT

     MIEŠANIE FARIEB

     AKCIE

     KONTAKT


 FARBY

 OMIETKY

 COLORLAK

 AUTOLAKY

MIEŠANIE FARIEB

Výhody tónovacieho systému MULTICOLOR 2001

Na dekoratívne vodou riediteľné náterové hmoty, tenkovrstvové omietky a syntetické farby

Tónovanie niekoľko tisíc odtieňov podľa vzorkovníc HET, COLORLAK, NCS, RAL, EUROTREND...

Systém poskytuje užívateľovi vysoký komfort obsluhy a je doplnený o program COLOR STUDIO,
   ktorý slúži k ľahšiemu výberu vhodného odtieňa

Zvolený odtieň sa namieša na počkanie a je možné ho kedykoľvek presne zopakovať


V rámci systému MULTICOLOR 2001 ponúka spoločnosť HET dekoratívne vodouriediteľné farby a omietky, spoločnosť COLORLAK rozpúšťadlové farby (syntetické, polyuretánové) a spoločnosť REPLAC-BM zaisťuje inštaláciu tónovacích zariadení, dodávku farebných pást COLORTREND a potrebné programové vybavenie.

MULTICOLOR 2001 umožňuje natónovanie niekolko tisíc odtieňov podľa vzorkovníc:
HET, COLORLAK, RAL, COLORTREND, NCS a ďalšie podľa priania zákazníka.

Systém MULTICOLOR 2001 je ďalej doplnený o program COLOR STUDIO, ktorý slúži k jednoduchšiemu výberu vhodného odtieňa.

  top


FARBY

Hetline LF

Vysoko paropriepustná matná oteruvzdorná rýchlo schnúca špeciálna disperzná farba na omietky a sádrokartónové dosky KNAUF, RIGIPS, LAFARGE GIPS a iné. Dodáva sa v základnom bielom prevedení a v tónovacích bázach A, B, C pre tónovacie automaty.
Brillant 100

Žiarivo biela matná paropriepustná rýchlo schnúca interiérová disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou a roztierateľnosťou, odporúčaná pri zvýšených požiadavkách na mechanickú odolnosť náteru (napr. jedálne, kúpeľne, kuchyne, detské izby, priestory škôl a zdravotníckych zariadení). Spĺňa podmienky stanovené normou DIN 53 778 (akostné triedy S a W) - odolnosť voči umývaniu a oteru. Brillant sa dodáva v základnom bielom prevedení, Brillant 100 v tónovacích bázach A, B, C pre tónovacie automaty.
Mikral 100

Jemná 100 % akrylátová fasádna farba s dlhodobou životnosťou, veľmi odolná proti alkáliám, kyslým dažďom a priemyslovým exhalátom, vysoko paropriepustná, plne umývateľná, odporúčaná na nátery omietok zatepľovacích systémov, upravená pre Airless striekaciu techniku. Dodáva sa v základnom bielom prevedení a v tónovacích bázach A, B, C pre tónovacie automaty.
Mikral-silikon

Jemná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca silikónová fasádna farba s vysokou krycou schopnosťou, vodnou odpudivosťou a vysokou odolnosťou voči zašpineniu, odporúčaná pre Airless striekaciu techniku, vhodná na pretieranie starých fasádnych náterov. Dodáva sa v základnom bielom prevedení a v tónovacích bázach A, B, C pre tónovacie automaty.
Fasadin

Jemnozrnná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca akrylátová fasádna farba, umývateľná, s vysokou odolnosťou a krycou schopnosťou.
Fasadin - silikon

Jemnozrnná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca silikónová fasádna farba s vysokou krycou schopnosťou, vodnou odpudivosťou a vysokou odolnosťou voči zašpineniu.
Fasadin - FORTE

Hrubozrnná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca akrylátová fasádna farba, umývateľná, s vysokou odolnosťou a krycou schopnosťou.
Akryl satin

Univerzálny akrylátový vodou riediteľný pololesklý email na vnútorné a vonkajšie použitie na drevo i kov.  top


OMIETKY

ARO 1,5

Akrylátová ryhovaná tenkovrstvová omietka so zrnitosťou 1,5 mm.
ARO 2,0

Akrylátová ryhovaná tenkovrstvová omietka so zrnitosťou 2,0 mm.
ARO 3,0

Akrylátová ryhovaná tenkovrstvová omietka so zrnitosťou 3,0 mm.
AHO 1,5

Akrylátová hladená tenkovrstvová omietka so zrnitosťou 1,5 mm.
AHO 2,0

Akrylátová hladená tenkovrstvová omietka so zrnitosťou 2,0 mm.
AHO 3,0

Akrylátová hladená tenkovrstvová omietka so zrnitosťou 3,0 mm.  topU 2070

Polyuretánová dvojzložková vrchná farba na kov
Vrchná farba vhodná do interiéru a exteriéru k lesklej povrchovej úprave plôch vystavených poveternostným vplyvom, odolnej mechanickému zaťaženiu a účinkom čistiacich a chemických prostriedkov. Je možné namiešať cca 10 000 farebných odtieňov podľa vzorkovníc RAL, NCS, EUROTREND a ďalšie.

S 2161

Syntetická vrchná farva, lesklá
Použitie - vrchné lesklé nátery dreva i kovu.
  top


AUTOLAKY

Body Autoemail 2K Acrylic Paint

Dvojzložkový, akrylátový rýchlo schnúci email. Má vysoký a stabilný lesk veľkú kryciu schopnosť a farebnú stálosť. Veľmi dobre odoláva mechanickým, chemickým a poveternostným vplyvom. Nanáša sa na staré alebo na nazákladované obrúsené povrchy.Body Autolack metalíza

Jednozložkový, rýchlo schnúci email - metalíza. Má veľkú kryciu schopnosť a farebnú stálosť. Nanáša sa na nazákladované obrúsené povrchy.Selemix

2K polyuretánová náterová hmota sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou chemikáliám a atmosferickým vplyvom. Poskytuje lesklú povrchovú úpravu a má vysokú kryciu schopnosť. Používa sa na ošetrenie úžitkových vozidiel, autobusov, kamiónov, ako aj komerčných vozidiel.
  topCopyright © 2005 Unimal, design: gbiz
Hlavná stránka Kontakt